Dėl atmos dc 25 s kurenimo anglimi

Diskusijos apie šildymo sistemų problemas

Re: Dėl atmos dc 25 s kurenimo anglimi

Standartinė dl1973 » 18 Gru 2012, 09:52

Aš savo Atmos 50kw. tai irgi nuėmiau nuo oro padavimo sklendes varžtą, galvojau kad nebeužvirs, bet per vėjuotą dieną vistiek pritraukė oro per likusią skylę sklendėje ( dar labai padidėjo trauka kamino, kai jį išvaliau po 5metų pertaukos ), tai užklijavau ir ją.Dabar temperatūra daugiau 90 laipsnių nepakyla, ventiliatorius įsijungia prie 75 laipsnių.Kol kas viskas gerai, katilas kurenasi 10val. , dametu malkų ant žarijų ir taip nonstop iki pavasario.
dl1973

Standartinė Kastytis » 18 Gru 2012, 09:58

antra sezona kurenu malkas ant virsaus uzpildamas anglis,tiesa katiliukas atack dp 35kw bet labai panasus i atmosa .kolkas nieko keramikai nenutyko.taipat galvojau pasidaryti isipjauti gelezi ir ideti i katila kad nedeginti tiesiogiai tos keramikos,bet pakurenus paaiskejo jog pripylus daug anglies ji pilnai nesudega nes dega tik aplink ta skyle kur liepsna eina zemyn o katilo krastuose taip ir lieka pilnai nesudegusi anglis.taip ir dingo noras kazka patobulint :) tad dabar dedamas prastu malku pilu anglies ties ta skyle,cia kai kraunu prasta mediena tai man labai jauciasi dadejus angliu o prikrovus uosio tai manau tikrai nekyla rankos angliu dadet :) .cia tokie mano pastebejimai ,tad nemanau jei kkk skyrtas medienai krausi tik anglis .[/quote]

Smulkios frakcijos anglis netinka.Visa anglis kuri parduodama maišuose yra 20-50 mm., ji net pas mane normaliai nedega. Čekų tinklapyje išskaičiau kad geriausia kurenti didelių gabalų anglimi (каменный уголь больших размеров (БУЛЫЖНИКИ)). Dabar užsipirkau iš Vilžos DPK anglies stambios frakcijos,dega puikiai,pelenų lieka mažai.Po naujų dar reikės dasipirkti anglies tai jeigu bus pirksiu DMO markės,girdėjau kad dar geriau dega ir mažiau pelenų būna.
Kastytis

Standartinė Tomasg » 18 Gru 2012, 23:17

durpres jau pernai bandžiau buvau gaves už dyką pabandymui tai nepatiko jos pačios tokios rudos ir trapios ir žiauriai daug pelenu,ir smarve pauosčius durpiu gabalą,tačiau katik pabandžiau baltarusiskus durpiu briketus žiūrint iš tolo jie net blizga pirmasyk pamačiau pagalvojau kad anglis,jie visiskai nesmirdi nu kažkokie lyg ir geresni pasirode sudejau pakurai apie 20vnt+dar senos medienos i atmosa o pelenu suslaviau apie dėžute kur a4 popierius buna idetas.na žodžiu visai patiko
Tomasg

Standartinė JOnis » 19 Gru 2012, 09:27

dl1973 rašė:Aš savo Atmos 50kw. tai irgi nuėmiau nuo oro padavimo sklendes varžtą, galvojau kad nebeužvirs, bet per vėjuotą dieną vistiek pritraukė oro per likusią skylę sklendėje ( dar labai padidėjo trauka kamino, kai jį išvaliau po 5metų pertaukos ), tai užklijavau ir ją.Dabar temperatūra daugiau 90 laipsnių nepakyla, ventiliatorius įsijungia prie 75 laipsnių.Kol kas viskas gerai, katilas kurenasi 10val. , dametu malkų ant žarijų ir taip nonstop iki pavasario.

Ne ten reguliuoj. Jei gazuojasi, reikia ne pirmini uztaisyt, o antrini. Ten kur varstas islindes, apie 5mm gilyn ikisk ji, pridarysi antrinio sklendele ir nebeuzsigazuos pe rveja
JOnis
Administratorius

Standartinė Tomasg » 19 Gru 2012, 20:19

esu labai patenkintas tais baltarusiskais briketais jie nesmirdi kai paimi pauostyt ir pelenu mažiau nes bandžiau kurent kažkokius šviesiai ruos spalvos tai labai nepatiko o tie balt.atrodo kietai suspausti,netrupa paėmus i rankas ir blizga tai kai pamačiau iš toli pirmą kartą pagalvojau kad angis
Tomasg

Standartinė dl1973 » 20 Gru 2012, 09:28

JOnis rašė:
dl1973 rašė:Aš savo Atmos 50kw. tai irgi nuėmiau nuo oro padavimo sklendes varžtą, galvojau kad nebeužvirs, bet per vėjuotą dieną vistiek pritraukė oro per likusią skylę sklendėje ( dar labai padidėjo trauka kamino, kai jį išvaliau po 5metų pertaukos ), tai užklijavau ir ją.Dabar temperatūra daugiau 90 laipsnių nepakyla, ventiliatorius įsijungia prie 75 laipsnių.Kol kas viskas gerai, katilas kurenasi 10val. , dametu malkų ant žarijų ir taip nonstop iki pavasario.

Ne ten reguliuoj. Jei gazuojasi, reikia ne pirmini uztaisyt, o antrini. Ten kur varstas islindes, apie 5mm gilyn ikisk ji, pridarysi antrinio sklendele ir nebeuzsigazuos pe rveja

Nu bet kad ten paprasta sklende uždengianti angą į pakurą, ir jeigu sugrūsi visą varžtą į vidu tai vistiek lieka tarpelis apie 3-5mm., buvau nuėmes oro reguliavimo sklendę tai apčiupinėjau. Ar tas oras dar kur nors nueina ?
dl1973

Standartinė JOnis » 20 Gru 2012, 22:54

Atmose yra du oro padavimo kanalai ir degimas priklauso ir nuo santykio tarp pirminio ir antrinio oro. Pirminis oras keliauja per reguliuojama uzpakalyje didele visiems matoma anga ir i virsutine kamera pakliuna per kameros virsuje desineje esancia skyle. Antrinis oras ieina per bandazo desineje esancia kazkur 20mm skylute, eina staciakampiu vamzdziu per dumu kamera (dumai ji pakaitina) ir pakliuna i degikli (keramika tarp abieju kameru). Jei atidziai paziuret i degiklio skyle, ten sonuose matosi plysiai. Va per juos antrinis oras maisomas su pirolizes produktu ir degantis fakelas nukeipiamas zemyn i keramika. Idomu butu padidint antrinio oro kieki ir paziuret kaip nuo to keistusi katilo darbas.
JOnis
Administratorius

Standartinė Tomasg » 22 Gru 2012, 22:33

parsiveziau durpes jei kas pirkst žiurekit svori nes vizualiai panašus mašai svėrė 433 o kitas 340 nors vizualiai tai vienodi
Tomasg

Standartinė golfietis » 25 Gru 2012, 11:06

Tomasg rašė:parsiveziau durpes jei kas pirkst žiurekit svori nes vizualiai panašus mašai svėrė 433 o kitas 340 nors vizualiai tai vienodi

Paeitą žiemą pirkau didmaišį iš imlitex (buvo arčiausiai darbo) Kaune. Tai kiekvieną didmaišį sveria, ir moki už faktinį svorį....
golfietis

Ankstesnis

Grįžti į Šildymo automatika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių